تبلیغات
دانلود بازی ، ترینر ، کد تقلب و ... همه در این وبلاگ

دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC

 • تاریخ : سه شنبه 16 خرداد 1391
 • موضوع :
 • نظرات

Max دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC

سر انجام انتظارها به پایان رسید و بازی Max Payne 3 که شاهکار دیگری از کمپانی RockStar است بالاخره در ۱ june عرضه شد و هم اکنون شما میتوانید نسخه بلک باکس بازی را با قابلیت نصب آسان  دریافت کنید. بازی از نظر گرافیکی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و گیم پلی بازی نیز مانند دیگر سری های بازی مکس پین بسیار زیبا طراحی شده است.حالت تصویر آهسته یا Slow Motion که در نسخه های قبلی بازی شاهد آن بودیم در این بازی نیز وجود دارد که میتواند حال و هوای بازی مکس پین را دوباره برای شما زنده کند. در این نسخه از بازی مکس پین دیگر بازنشسته شده و قصد دارد که زندگی آرامی را با خانواده خود شروع کند. اما گروه های تبهکار دست از سر او برنداشته اند و می خواهند هرطور که شده مکس پین را نابود کنند. و این دلیلی میشود تا دوباره مکس پین ناخواسته وارد ماجرای جدیدی شود. 

سیستم موردنیاز

OS: Windows 7/Vista
CPU: Intel i7 Quad Core 2.8Ghz
RAM: 3GB
GPU: NVIDIA® GeForce 480 1GB
H.D.D: 25 GB


Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت اول

Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت دوم

Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت سوم

Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت چهارم

Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت پنجم

Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت ششم

Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت هفتم

Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت هشتم

Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت نهم

Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت دهم

Download دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC لینک دانلود مستقیم پارت یازدهم

Size دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC حجم کل : ۱۰٫۳ گیگابایت

Password دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC پسورد فایل ها : www.sibdownload.com

1 دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC

2 دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC

3 دانلود نسخه بلک باکس بازی Max Payne 3 برای PC

راهنمای نصب

1- بعد از دانلود تمامی پارت ها انها را در یک پوشه قرار داده و پارت به عنوان مثال: Crysis.part01 را اکستراکت نمایید برای اکستراکت کردن نیاز به برنامه Winrar میباشد که بروی سایت موجود است این برنامه به طور خورکار تمامی  پارت ها را در کنار یکدیگر قرار داده و بازی را از حالت فشرده به نسخه آماده نصب تبدیل مینماید

2- در صورتی که در هنگام اکستراکت با پیام خطایی مانند: ! CRC failed in the encrypted file FIFA 12 PC\rld-fi12.iso (wrong password ?) مواجه شدید بدین معنی است که پارتی که دانلود شده در هنگام دانلود آسیب دیده و دچار مشکل شده است برای حل مشکل پارت خراب را باز کرده و از منوی Tools در Winrar و سپس گزینه Repair Archive اقدام به تعمیر پارت ناقص بپردازید در صورت نا موفق بودن عملیات پارت خراب را به کلی از سیستم حذف نمایید و مجدد پارت خراب را از سایت دانلود نمایید. البته در بسیاری از موارد شما با ارور Wrong Password هم مواجه میشوید که یا به دلیل اشتباه وارد کردن پسورد و یا به دلیل خرابی هنگام دانلود میباشد

نکته مهم: از آنجایی که شما ممکن است به دانلود مجدد پارت های خراب اقدام نمایید توجه داشته باشید که چون قبلا شما اقدام به دانلود نموده اید در هنگام دانلود مجدد این فایل در همان پوشه مجدد قرار گرفته میشود که به دلیل اینکه فایل قبلی با همان نام  موجود است دانلود منیجر اقدام به تعویض نام فایل به صورت مثال:  Nedd.for.speed.part11_2.rar مینمایید که این تغییر نام باعث میشود که در  هنگام Extract مجددا پارت ابتدایی (خراب) انتخاب شود که شما باز به ارور خرابی پارت مواجه میشوید پس به اسم فایل جدید دانلودی دقت نمایید.

نکته مهم: دانلود در هنگام شب به دلیل بالا رفتن ترافیک اینترنت کشور از سوی کاربران ( به منظور مجانی شدن ترافیک شبانه ) یکی از دلایل اصلی خراب شدن پارت ها در هنگام دانلود در بازه زمانی شب میباشد پس توجه کنید سعی کنید در این بازی زمانی از دانلود فایلها خودداری نمایید.

3- پس از اکستراکت موفقیت آمیز بازی شما به فایل ISO یا همان Image بازی روبرو میشوید که برای نصب برای کاربران PC باید توسط برنامه Daemon Tools فایل ایمیج را Mount نماید و یا توسط Winrar اکستراکت مجدد نموده و سپس نصب نمایید. برای کاربران XBOX هم میتوانند فایل ایمیج را  بروی دی وی دی 9 رایت نموده و استفاده نمایند.

4- تمامی بازی ها نیاز به نصب آخرین ورژن دایرکت ایکس که بروی سایت نیز موجود است و جدید ترین درایور کارت گرافیک میباشد همچنین به همراه بازی معمولا فایل های مورد نیاز بازی در پوشه Support و یا پوشه های جانبی با نام دیگر موجود است که نیاز به نصب این برنامه ها برای اجرا بازی میباشد.امتیاز شما :

ادامه مطلب